top of page
empty-steel-structure-warehouse-2021-08-26-17-53-23-utc.jpg

Čas na změnu. Robotizace

SWEEP™ L & XL

Pokročilá technologie z Evropy

Všechny produkty a části řešení SWEEP™ pochází od francouzské firmy Fybots s desetiletou tradicí a jsou vyráběny v Evropě. Ať už jde o produkci robotů či softwaru.

Naši roboti disponují funkcemi samostatného vyprázdnění, nabití, zapnutí i vypnutí. Robot začne svou směnu v předem daný čas, vysává v definovaných sektorech, v případě naplnění se sám dojede vysypat do svého FY-DOCK™u a znovu se zapojí do čistění v místě, kde jej přerušil. 

SAMOSTATNOST

Plně samostatné robotické čištění

Obě řešení SWEEP™ L i XL jsou vyráběna ručně ve Francii v dílnách Fybots za pomocí nejkvalitnějších dostupných materiálu již 7 let. Jedná se o průmyslové roboty do nejnáročnějších podmínek. Celá stavba a funkčnost robota podléhá 5 leté záruce.

KVALITA

Průmyslová kvalita

Absolutní priorita je u provozu robotů firmy Fybots kladena na bezpečnost. Roboti jsou vybaveni celkem 3 typy senzorů a několika bezpečnostními mechanismy. Mezi ultrazvukovými a optickými sensory je robot vybaven také tlakovými mechanickými senzory, které zabraňují potenciálním nehodám.

BEZPEČNOST

3 typy senzorů pro maximální bezpečnost
Jedinečný systém kartáčů

Roboti jsou vybaveni celkem třemi kartáči. Jedním centrálním uprostřed, který vymete z uklízeného povrchy i ten nejjemnější prach, a dvěma postranními zajišťující vymetání nečistot i z míst, které jsou bežně sedícími a chodícími stroji nedostupné. Snadno se tedy staně, že po instalaci Fybots dojde vyčištění prostorů, které nebyly čištěni ještě nikdy.

JEDINEČNÝ SYSTÉM KARTÁČŮ

Díky suchému čištění dokáže robot zachytit i ten nejjemnější prach, který se při mokrém čištění namočí a rozmyje ve špinavé vodě, či je tak malý že je nesmáčivým a tekutinou projde. Díky absenci vodního čištění i vysávacích motorů mají naši roboti výdrž mezi 8–12 hodinami podle zvolené baterie. Navíc bez problému posbírají i drobné předměty jako kusy dřeva či hřebíky.

SUCHÉ ČIŠTĚNÍ

Suché čištění zachytí i nejjemnější prach

FYBOTS ROBOTICS

Plynulý provoz na 5 let

Naše vize je jasná a jednoduchá. Spolehlivá a bezproblémová automatizace robotizace repetitivních úkonů, zvýšení firemní produktivity a snížení nákladů.

ZÁRUKA 5 LET NA PLYNULÝ PROVOZ

Součástí našich řešení je 5letá záruka, během které zajistíme plynulý a spolehlivý provoz ve vašich prostorech. Do 48 hodin doručíme přímo k vám potřebné díly, na vyžádání zašleme technika. V případě závady na robotovi vybavíme váš provoz bezplatně jedním z našich strojů, dokud nebude závada odstraněna.

Pětiletá záruka na plně autonomní suché zametání se vzdálenou kontrolou

VZDÁLENÁ PODPORA 24/7

Služba FY-MONITOR™ je poskytována vzdáleným servisním střediskem v Maroku, které má dohled a kontrolu na všemi provozy našich řešení 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V případě nezbytnosti jsou naši technici schopni na dálku robota odřídit zpět do základny a vyřešit nespočet drobných závad.

Vzdálená kontrola našich strojů

Buďte napřed. Odebírejte novinky ze světa skutečně autonomního úklidu

bottom of page