top of page
Image by Ryan Parker

Měníme svět úklidu

PROČ ROBOTIZACE

Automatizace & Efektivita

Optimalizace nákladů a zvýšení efektivity

Všechna naše řešení pomáhají optimalizovat firmám náklady a zvyšují efektivitu. Automatizujeme jednoduché opakovatelné činnosti, čímž poskytujeme zaměstnancům možnost věnovat se kreativnějším či detailnějším úkolům, které využijí schopnosti jako je kritické myšlení, rozhodování či pečlivost. 

Udržitelnost

Při výběru robotizace v úklidovém oboru dbáme na to, aby naši roboti byly ohleduplní k planetě a přírodě. Snižujeme používání vody, chemikálií i dalších zdrojů. Sweep™ dosahuje stejné efektivity jako konkurenční řešení, a to bez použití vody a se sníženou spotřebou energie díky absenci sacího motoru a bez potřeby svícení v halách v průběhu úklidu.

Bezvodé řešení podporující udržitelnost

ZASTOUPENÍ

Naše značky

Jsme hrdí na to, že disponujeme výhradním zastoupením a exkluzivitou území ČR a SK pro značku FYBOTS. 

FYBOTS

FRANCIE

Plně autonomní zametací průmyslový systém zametání. Vyrobeno v EU.

Hrdí partneři společnosti Fybots

X-CARE ROBOTICS

Vybíráme si jedničky na trhu

Nejkvalitnější úklidové řešení

Mise X-Care Robotics​ je zprostředkovat zákazníkům ta nejkvalitnější úklidová řešení na trhu. Zastupujeme pouze jedničky v úklidových oborech a řešení, která pečlivě a dlouho vybíráme.

Plná autonomie

Naším cílem je poskytovat systémy s maximální možnou úrovní autonomie, tedy s minimální potřebou údržby či interakce s pracovníky. Robot je při plnění svého účelu plně samostatný. Po instalaci je pro zákazníka naše řešení v denním provozu téměř neviditelné a zákazník se na něj může naprosto spolehnout. 

Robotizace
Plně autonomní řešení

PARTNERSTVÍ

Nejsme na to sami!

Jsme součástí investiční skupiny Yottabe. Jsme jedním z mnoha inovativních svobodných podniků vznikajících pod záštitou této značky a jsme na to hrdí!

Jsme součástí skupiny Yottabe

Buďte napřed. Odebírejte novinky ze světa skutečně autonomního úklidu

bottom of page